Guliskúli 

Argjavegur 32

Teldupostur: guliskuli@saf.fo

 

 

Leiðari: Jóhan M. Stenberg tlf. 220013

Teldupostur: johanms@saf.fo

 

Skrivstovufólk: Ribjørg Hentze tlf. 212570

Teldupostur: ribjorg.hentze@saf.fo

Skrivstovan er opin mikudag - hósdag kl. 8 - 15.

 

Skúlaheilsufrøðingur: Karin Gaardlykke tlf. 562359

Teldupostur: karing@gigni.fo

Skúlaheilsufrøðingurin er á skúlanum hósdagar kl. 8.00 - 12.30.

 

 

 

 

 

Starvsfólk

Andrew Hansen:  andrew.hansen@saf.fo

Annika V. Zachariasen:  annika.zachariasen@saf.fo

Arndis Andreasen:   arndis.andreasen@saf.fo

Barbara K. Olsen:   barbara.krossteig.olsen@saf.fo

Bergtóra Nielsen:   bergtora.nielsen@saf.fo

Birgir Sondum:   birgir.sondum@saf.fo

Bjørg Djurhuus:   bjoerg.djurhuus@saf.fo

Durita B. Dam:   durita.b.dam@skulin.fo

Eyðvør R. Joensen:   eydvor.reynagard.joensen@saf.fo

Georg N. Rasmussen:   georg.n.rasmussen@saf.fo

Helen V. Lindenskov:   helen.lindenskov@saf.fo

Jenny J. Simonsen:   jenny.j.simonsen@saf.fo

Jóannis Jakobsen:   joannis.jakobsen@saf.fo

Maibritt S. Egholm:   maibritt.svabo.egholm@saf.fo

Rubek Lilaa:   rubek.s.lilaa@saf.fo

Súni Jacobseb:   suni.jacobsen@saf.fo

Súsanna Árting:   susanna.arting@saf.fo

Uni Wardum:   uni.wardum@saf.fo

 

Office 365
Matpakkin
K-skíggi
I-bók
Flokkar